- Головна
- Список новостей
- 22 лютого пройшло навчання Wax&Sugar, підвищення кваліфікації.
22 лютого пройшло навчання Wax&Sugar, підвищення кваліфікації.
Пройшло навчання Wax&Sugar. Підвищили цукровий IQ і дізналися нове про плівковий віск. Ольга і Олена прекрасно впоралися. Попрацювали пастами пом'якше і освоїли віск на вищому рівні! Залипы на бікіні і жарка погода прийдешнього сезону тепер їм не страшні! З повагою,Ганна Терещенко і Алла Павленко!
Рекомендуемые товары
Похожие новости
19.09.2019
InterSharm 2019
Профессійний бренд косметики для шугаринга ТМ SERICA, на щорічній виставці InterSharm, представили гостям новинки - Догляду для шкіри ДО і ПІСЛЯ шугаринга, професійну лінійку цукрової пасти..
01.10.2020
"ЩО ДАЄ ДЕПІЛЯЦІЯ"
Депіляція - один з найпростіших, доступніших і недорожчих методів видалення волосся на тілі. ⠀ На думку фахівців, після депіляції жінка знаходиться в стані психологічного комфорту. Вона почув..
24.10.2020
Шпатель, Шпателек, Шпателечек.
Одним з непомітних, але необхідних інструментів в роботі косметолога є одноразовий дерев'яний шпатель. Виріб має приємну, гладку поверхню, яка застосовується для нанесення гарячого воску, д..









